SŁODKOŚCI
SPECJALNIE NA TWOJE
ZAMÓWIENIE

w dół
Poznaj naszą ofertę okolicznościową, dostosowaną do wymagań Twoich uroczystości takich jak wesela, urodziny czy jubileusze. Są to chwile, które wymagają szczególnej oprawy. Stworzymy dla Ciebie spersonalizowane torty, słodkie stoły i niespodzianki dla Twoich gości. Zanim podejmiesz decyzję, zapraszamy na spotkanie degustacyjne!

TORTY NA
WYJĄTKOWE CHWILE

Najważniejsze wydarzenia w Waszym życiu, to najważniejsze wydarzenia w życiu naszej pracowni. Dołożymy wszelkich starań aby ważne momenty zapadały Wam na długo w pamięć. Nasze torty urzekają nie tylko smakiem ale też wyglądem. Sezonowy naked cake z owocami, kolorowy drip cake, semi naked cake z jadalnymi kwiatami i ziołami czy śnieżnobiały, minimalistyczny tort z sukulentami? Wszystko zależy od Was!

SŁODKIE STOŁY
KTÓRE OCZARUJĄ TWOICH GOŚCI

Francuskie makaroniki, tartaletki, ptysie i eklerki, cake popsy, oszałamiające włoskie bezy czy popkulturowe donuty zdobione polewami z naturalnych składników - co wybieracie, by oczarować swoich gości? Jeśli nie możecie zdecydować się, z pewnością Wam pomożemy!

UPOMINKI
DLA TWOICH NAJBLIŻSZYCH

Jeśli chcecie miło zaskoczyć swoich gości, mamy dla Was małe, słodkie prezenty! Przygotowujemy w naszej pracowni małe domowe konfitury z owoców sezonowych, praliny z czekolady belgijskiej, francuskie makaroniki czy kruche maślane ciasteczka z Waszym monogramem. Upieczemy dla Waszych gości również mini rogaliki świętomarcińskie! Czekamy na inne pomysły, które realizujemy wspólnie z Wami!
Określ czas i miejsce wydarzenia
Wybierz wielkość tortu w zależności od ilości gości
Wybierz wielkość tortu w zależności od ilości gości
Określ parametry tortu - wybierz smak, dekorację i wykończenie. Koniecznie załącz inspiracje!

ZAMÓW SWÓJ TORT!
WYPEŁNIJ FORMULARZ





    owocekwiatymakaronikinapisfigurka marcepanowa



    [instagram-feed]